Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg megtehet ilyet egy...

Tényleg megtehet ilyet egy egyetemi professzor, vagy ez csak "kamu"?

Figyelt kérdés

Nos, nekem tesóm most ment el Szegedre ETSZK-ra tanulni, és mikor egy zh-t írt, akkor a tanár egy másik csoport zh-ját javította. Köztük volt egy levelezős lánynak is a dolgozata, és tesóm állítása szerint a tanár ránézett, hangosan ezt mondta: "szegééény, levelezős. akkor egyes" és ki se javította..

Létezik ez? Hogy tényleg megtehet ilyet a professzor? Ha igen, akkor mit lehet tenni?



2014. nov. 26. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Pusztán a levelezős lét miatt nem buktatható meg természetesen. Gondolom te se hiszed, hogy ez jogos... Vagy hazudik a tesód, vagy nem csupán a levelezős lét volt a probléma, hanem mondjuk szinte semmit sem írt a papírra.
2014. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem gondolod, hogy egy egyetemi oktató ilyen mond hangosan?! Mellesleg akkor minden levelezős megbukna.
2014. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Baromság. Miért mondaná ZH közben a prof., hogy éppen mit javít?

Nálunk ilyenkor síri csönd van és árgus szemekkel néznek, hogy nem-e csal valaki, nem áll neki a tanár hangosan ZH-t javítani. Főleg, hogy többnyire külön írnak a levelezősök meg a nappalisok. Meg én mondjuk másodéves vagyok, de egyszer se kellett ráírni a Zh-ra, hogy levelezős vagy nappalis vagyok-e, mert nem számít semmit.

2014. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt én is baromság ak tartom, de ahová én jartam ott egy tanárról köztudott volt, hogy nem javátja ki rendesen a zhkat, vizsgakat, vagy nem javítja ki, vagy csak részben, de mindig érdemes volt felmenni hozzá és megnézni mindig volt 1-1 észre nem vett feladat, feladatrész, volt,nhogy egy egész lap kimaradt :-)
2014. nov. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon felkészült lehet a professzor, ha egy Neptun vagy ETR kódból (nálunk Neptun van) meg tudta állapítani, hogy adott személy levelezős.


Valószínűleg ez vagy nem így történt, vagy valami más is volt a háttérben.

2014. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!