Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem környezetmér...

Debreceni Egyetem környezetmérnöki levelezős (vagy nappalis) szak. Valakinek van véleménye, tapasztalata?

Figyelt kérdés
Most az Óbudai Egyetem környezetmérnöki levelezős szakára járok. De szeretnék átiratkozni, viszont a szakon belül maradni. Segítene valaki!

2014. nov. 27. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A SZIE MKK környezetmérnöki szakát javaslom. A SZIE MKK (Gödöllő) kutatókar és jelenleg a legnagyobb és leginkább nemzetközi intézmény Magyarországon. Sok rokon szak is fut párhuzamosan nagyon nagy kurzuskínálattal.
2014. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a bejárás szempontjából (mivel elsősorban levelező tagozat érdekel) a Debreceni Egyetem lenne a legjobb.
2014. nov. 27. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szidják, tehát félek, nem jobb, mint az OE-n.
2014. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Forrás innen: [link]


Ráadásul:

Az országban lévő környezetmérnök képzéseknek intézményenként van egy jellege. Egyik egyetemen jó vízgazdálkodókat másikon remek környezeti kémiához értőket képeznek stb.


Ebből a sorból csak a Debreceni Egyetem, Műszaki Kar, Környezetmérnöki képzése lóg ki. Semmilyen koncepció, kiemelt terület vagy tudás sem jellemzi az ott folyó képzést. Igazi káosz van, az MSc képzésük pedig kritikán aluli! Alacsony szintű az oktatás, mindenbe belekapnak de esemmiben sem mélyülnek el. A tudással amit ott kapsz, semmire se mész!

Az egész tanszékük egy izzadságszagú küzdelem az életbenmaradásukért, látszik, hogy csak azért van a képzés, hogy legyen munkájuk az oktatóiknak. Egyébként jellegtelen, értéktelen az egész.


Az oktatóknak semmi közük a környezetmérnökséghez. Mindenféle vegyész meg gépész tanít. De van szenilis öreg tanár is aki majd elalszik a saját óráján.


Csatlakozom rita63 véleményéhez, elhelyezkedés ezzel a diplomával egyenlő a nullával. Ne válasszátok ezt a szakot. Akkor inkább a TTK környezettan szak, vagy ha környezetmérnök, akkor Veszprém vagy Bp. de semmi képpen se Debrecen!

----------------


És egy érdekes kép, milyen sok ész van arrafelé:

[link]

2015. febr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!