Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egész nap, tanultam, mégis...

Egész nap, tanultam, mégis szar zh-t írtam, hogy lehet?

Figyelt kérdés

2x annyit olvastam azt a szar szöveget, jó bonyolult volt, ráadásul értettem is, mivel világos, logikus szöveg volt (egyébként morálfilozófiai politológiai szöveg), és a többi zh-n ahol fele annyit tanultam, ott ötöst írtam, itt meg örülök ha kettes lesz.

MEgy értelmes mondatot is alig tudtam leírni a zh-n kb semmire nem emlékeztem. Nem értem miért, mikor elolvastam kétszer az összeset, és voltak helyek, amiket alaposan. Végére olyan ideges lettem, hogy felálltam volna és begubozódok egy sarokba kb 2 napig, de nem tehettem meg, mivel nem volt több lehetőség hiányzásra. Végül átvészeltem az órát, de még most szar.



2014. dec. 1. 19:02
 1/2 anonim válasza:
kétszer elolvastad és azt várod kettes legyen? :D :D
2014. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2x olvastad? Bocsi, ha nehéz a szöveg, ha könnyű, akkor is csinálok hozzá vázlatot, sokat segít.
2015. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!