Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskola váltás, hogy legyek...

Iskola váltás, hogy legyek szerethető? 16/L

Figyelt kérdés

Januártól új iskolába megyek. Általánosba csöndes vissza húzódó lány voltam majd 8. ra másik sulimban ,(mert általánost is váltottam) ott se a kis kedvencek közé tartoztam. Most közép suliba járok 10. be , vannak olyanok akikkel jóban vagyok , de olyan isten igazi nagy barátnőm nincs. Bulizni sosem járok (járnék, de kivel) annyira senkivel sem vagyok jóban. Meg szeretnék változni eddig mindig volt valaki akinek meg akartam felelni. Nem akarok másoknak csak magamnak. Nincs egy kialakult ízlésem, ruhák terén. Nem igazán vonzom a fiúkat, nem vagyok az a hű de szép, csinos lány de nem vagyok csúnya se. Többször mondták már hogy a kisugárzásommal van a baj, ezen hogy tudok javítani? Anyukám és apukám elváltak , Apámmal az eddigi kisvárosból 200km-re 1,5-szor akkora városba költözök. Teljesen új esélyként fogom föl. Hogy viselkedjek az új suliba? Nem akarok szürke kis egér lenni, de olyan se aki mindenbe beleszól. Tudnátok segíteni ? Hogyan illeszkedjek be?

Hogy legyen saját stílusom? Ezek az össze állítások tetszenek:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


Gondolom ebből túl sokat nem tudtok meg , ha priviben segítetek az is megköszönném 


2014. dec. 2. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

De jó! Én is ilyen voltam mint te :) Általában én csak azt csináltam, bármilyen új környezetbe/ új emberek közt voltam hogy mindenkivel próbáltam barátkozni, aztán majd később kiszűröd közülük akikkel jobban meg akarsz ismerkedni. Nekem az mindig bevált hogy: Szia xy vagyok! Bocsi elég rossz vagyok a nevekkel te vagy a ...? Ja okés most tényleg megjegyzem. Amúgy most költöztem ide és nem ismerek sok embert de ti jófejnek/aranyosnak/kedvesnek tűntök.

És akkor beszélgettem velük. Vicces de a "Szia XY vagyok és nem ismerek sok embert" 99%-ban bevállt. :P Amúgy meg add önmagad, lazíts és ne görcsölj ezeken. Tudom hogy nehéz de végül minden kialakul és rendben lesz. :)

2014. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nagyon tetszik
2015. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Légy őszinte, törekedj a jóra, és szarjál le mindenkit, akinek nem tetszik, hogy őszinte vagy és jóra törekvő. :)
2015. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!