Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha orvos szeretnek lenni es...

Ha orvos szeretnek lenni es az Eötvöst (Bp) jelölöm elsőnek, akkor 2. -nak a Kolcsey, t (Bp) vagy ink a Bolyait (ócsa) kellene? Az a kette vegulis nem egyszinten van? Vagy a Kolcsey jobb talan? :/ es a Vorosmarty Budapesten?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:

A Kölcsey jobb.

A Vörösmarty nagyon gyenge. 39 ÖSSZKÖZPONTIVAL már bent vagy

2014. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De szerintem az Eötvös és a többi között nem nagyon van átmenet. Én oda beírnék még legalább egy a Kölcseynél erősebb iskolát, ami neked tetszik.
2014. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, a második jót mond! Pl.: az Apáczaiban is van természettudományos tagozat, és onnan is sok orvos került ki.
2014. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi:)az Apaczait azert nem akartam mert az elv versenyistallo es ketelkedek h a kituno atlagal felvennenek az Eotvosbe.igy ugy dontottem h valami eroset celzok meg es ha oda nem vesznek fel akkor a masik erosbe sem.
2014. dec. 3. 18:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Oké, de én azt mondom, hogy köztes iskolát is írj be. És legyen több önbizalmad. :)

Az Apáczaiba könnyebb bekerülni, mint az Eötvösbe, aztán ott van még a Veres Pálné is, nézz körül, sok van.

2014. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem :D hát az onbizalom elkellene az tuti :$ most nezegettem es ugy dontottem,hogy akkor Eotvos,Veres Palne es aztan Kolcsey lesz a sorrend. Bar meg beszelek az osztalyfonokommel is :) :*
2014. dec. 3. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Helyes, beszéljétek át.
2014. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha még aktuális,szerintem a Szent Lászlót is érdemes megjelölni,ha orvos szeretnél lenni. Ha jól tudom,ott van ilyen biológia-kémia szak,és nagyon erős. (Nekem is vannak osztálytársaim,akik orvosok/állatorvosok/fogorvosok szeretnének lenni,és ők oda jelentkeznek.:D
2015. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Végül a Veres Pálné gimi lett az 1. és a 2. a Szent Laszlo gimi :)
2015. febr. 2. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!