Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Vak...

Mi a véleményetek a Vak Bottyán János iskoláról (Gyöngyös). Illetve nehéz bekerülni oda? Melyik szakot ajánljátok?

Figyelt kérdés
Szóval ugye van ott Gépészet, informatika, elektronika, közgazdaság. Tetszik mind, bár a közgazdaságot hanyagoljuk, oda nem vennének fel (szar vagyok matekból). A jegyeim kb: Kémia:4,Fizika:4,Töri:4,Irodalom:4, Tesi:4-5,Technika:5 (eddig), Rajz:4, a többi pedig 3-as, a matek meg nyelvtan 2-es, de matekból talán összehozom a 3-ast. Szerintetek melyik szakra vennének fel ?

2014. dec. 11. 19:39
 1/1 tfman450 válasza:
Én is oda jelentkeztem :D 1.info 2.elektro 3. gépészet én is 3 as vok matekból igaz nyelvtan 4 es de még sok függ a szóbelitől és a központi tól úgy h azt le tudod írni ? ( központi eredményt) Lehet h osztálytársak leszünk :DD
2015. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!