Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szie Ybl karán végzek bsc...

A Szie Ybl karán végzek bsc műszaki menedzser szakon. Érdemesebb msc pénzügyre menni vagy csináljak mellé egy bsc építőt?

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában az MSc-t mondanám, de ebben a konkrét esetben az építő BSc hasznosabbnak tűnik.
2014. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Celebril válasza:

Én a BME-n vagyok építő BSc-n és több, karok között vándorló emberkétől is hallottam, hogy ez az egyik legnehezebb szak. Nem sok olyat ismerek aki ezt elvégezte és mellé még mást is (két ujjamon meg tudnám számolni). Nem kell azt olyan könnyelműen kezelni, hogy sitty-sutty elvégzem.


Mellesleg az MSc az mindig jobban néz ki papíron, főleg pénzügyi irányban. Egy építős BSc diplomával sem biztos, hogy százezreket keres majd az ember, mert normális állást elvétve lehet csak találni. És oda sem azt veszik majd fel, akinek több diplomája van, hanem akinek több gyakorlata van. Években mérhető gyakorlat, referenciával.

2015. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!