Mi tegyünk? (lent)

Figyelt kérdés

Esti felnőttképzésű gimibe járok, elsős vagyok,ahol félévkor lesz szóbeli felelet. Viszont nekem Matematika felmentésem van, és BTM SNI papírom) amit az iskola el is fogadott.

A javaslatokba benne van egy olyan hogy: nehéz kommunikációm miatt kizárólag csak írásba feleltessenek+ valamilyen törvény bekezdés. Ez ki van emelve.


De a tanárok ezt nem akarják elfogadni. Mivel tényleg ilyen problémám van,és nagyon izgulós vagyok ezért élni szeretnék ezzel a lehetőséggel.


Mit tehetnénk hogy elfogadják és helyette írásba feleljek?


2014. dec. 13. 19:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy 16 vagyok
2014. dec. 13. 19:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel csak javaslat, ezért ehhez törvényileg nincs jogod, csak a tanárok belátásán múlik, hogy hogyan fogsz felelni. Meg kell kérned őket, hogy mivel neked ilyen-olyan-amolyan problémád van, ezért legyenek kedvesek figyelembe venni a javaslatot, és írásban kérdezzék ki az anyagot. Ha mégis úgy döntenek, hogy szóban kell megmutatnod a tudásod, akkor így jártál.
2014. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!