Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskolán kötelezően választot...

Főiskolán kötelezően választott tárgyam 4x nem sikerult, beszamolo amugy. A tanár szivat mindenkit.2x vettem fel de vizsga felvetel nincs csak elmész mikor ad idopontot?

Figyelt kérdés
. Meg 1x elalarok menni ebbe a felevbe de ha még marad 1lehetőségem jovore elmehetek? Mert ugye nincs vizsga felvetel így nem tudom ez hogy van.
2014. dec. 17. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Megtennéd, hogy egy kicsit igényesebben megfogalmaznád a kérdésed? Ennek se füle, se farka.
2014. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, telóról írtam. Szóval van 1 tárgyam beszámolós tárgy, most vettem fel másodjára és most voltam 4-jére vizsgázni, de nem sikerült. Viszont ennél a tárgynál neptunba nem kell felvenni a vizsgát hanem a tanár ad egy időpontot elmész megírod. A kérdés az lenne,hogy ha én majd a maradék 2 vizsga lehetőségemet nem ebben a félévben szeretném felhasználni,hanem majd jövetkező évben, akkor erre van lehetőség , vagy ha most nem megyek el akkor az elúszik? Mert mondom nem neptunos jelentkezéses a vizsga.
2014. dec. 17. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
kicsit off: de ha kötvál. akkor miért nem választasz másikat?
2014. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel már 1x felvettem, így teljesíteni kell.
2014. dec. 17. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:

második vagyok: szerintem most kell megcsinálnod a beszámolót, hiszen egyik tárgynál sincs úgy, hogy most ebben a félévben leadták és majd a következőben levizsgázom.. Gondolom ha nem mész el az ún. vizsgára, akkor nincs meg megint a tárgyad.

Csak azért kérdeztem mert nálunk egyetemen nem muszáj megcsinálni kötvált mégegyszer ha nem sikerül, hanem hagyod.. csak felszámolják max a kreditet a tullépéseknél.

Tehát szerintem most kell megcsinálnod, de a legjobb ha erről a tanárt kérdezed meg.

2014. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!