Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Városmajori...

Milyen iskola a Városmajori Gimnázium?

Figyelt kérdés
Mit hallottatok róla? Esetleg ha valaki odajárt, mi a véleménye? Mennyire erős? Mennyire jó a közösség, hangulat? Jöhet pozitív, negatív! :)

2014. dec. 27. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Az egy elit gimi.
2014. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Szia!

Nekem a féltesóm járt oda,13 évvel idősebb,mint én, én idén felvételizek.

Ő nagyon szerette, élvezte a gimit, azt mondta, hogy jó volt a társaság, meg minden.

De! Azt mondta, hogy nem igazán ajánlja,mert már akkor is kezdett el "elitesedni", de most meg már olyan van, hogy 40-50 ezer forintokat visznek 4-5 napos osztálykirándulásokra. Meg hát drogoznak,legalábbis ezt mesélték (nem a féltesóm, hanem egy ismerős,akinek a gyereke jár oda). De mondjuk attól is függ, hohy akarsz-e oda menni, milyen irányban akarsz továbbtanulni, és a Városmajor kórusa nagyon erős,mindig mennek külföldre énekelni :) Sok sikert a felvételihez!

2014. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Neked is sok sikert! Te milyen iskolákat írsz be?
2014. dec. 28. 19:54
 4/16 anonim válasza:
Madách, Verespálné, Xantus :) még a Berzsenyi-n gondolkodom, de arról szinte semmit sem tudok (pl.:milyen a légkör, stb...).
2014. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A Veres Pálnét én is beírom :)
2014. dec. 29. 14:30
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

En ott voltam gimis.

Elit iskola de ez 1-2 zsenialis tanarnak es inkabb a tehetseges gyereknek köszönhető. Nagyreszt ertelmsegiek gyerekei jarnak akik ilyen palyara akarnak menni es megertik hogy ehhez tanulni kell. Persze rossz tanarok itt is vannak,de a hely nagyon kulturalt es eleg modern,jó allapotú. A közössegi eleted tőled függ,de szerintem az atlag normalis emberekbol all.

2015. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Én most is oda járok. Szerintem nagyon jó suli. Az előző sulimhoz képest tényleg sokkal többet tanulok, de nem vészes. A közösség szerintem nagyon jó. Az emberek többsége teljesen normális. Természetesen vannak sznobok, de szerintem nem többen, mint más iskolákban.
2015. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 9. 22:00
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
én is odajárok, most vagy 9.es, és egyszerűen imádom, de komolyan! nem is gondoltam volna, hogy egy suli lehet ennyire jó. tényleg csak ajánlani tudom, mert baromi jók a tanárok, a többiek is iszonyat jófejek, persze vannak tucatok meg pi*ák stb. de ez csak tőled függ, h milyen társaságba kerülsz be. gyere a Majorba!
2015. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9-es, te melyik osztályba jársz? c,d, vagy ny? (csak kíváncsiságból)
2015. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!