Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen színvonalú képzés...

Milyen színvonalú képzés folyik egy fizetős, levelező, mérnökinformatikus képzésen?

Figyelt kérdés
Volt aki azt mesélte, hogy ha az ember fizet rendesen akkor nem igen húzzák meg semmiből sem. Illetve azt sem tudom, mennyire lehet elsajátítani ezt az ágat, heti 1 nap alatt.

2014. dec. 27. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Az hülyeség, hogy ha fizet valaki, az nem húzzák meg semmiből. A suli vagy tőled vagy az államtól, de megkapja a tandíjat, úgyhogy miért is járna neked kedvezmény azért, mert te saját magadnak fizeted a tanulmányaidat?

Amúgy nem szakfüggő, hanem intézményfüggő, hogy milyen a képzés színvonala.

2014. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez inkább attól függ melyik egyetemről van szó.

Van olyan, amelyiknek jó minőségű a levelezős képzése, míg más egyetemen olyan minimális az elvárás, hogy hiába van meg a diplomád a tudás fele hiányzik.

Nincs rajta a diplomán, hogy nappalin vagy levelezőn végzed, de azért ha egy HR-es jobban belekérdezget a dolgokba ki tudja szúrni, hogy ki végezte levelezőn.

A mérnökinfót mondjuk biztos nehéz így elvégezni, erről nm nagyon tudok. Én 2. diplomát végeztem levelezőn (GTK-s) de azt is péntek-szombat adták le teljes napon keresztül. Nappalisoknak ezt úgy adták le, hogy heti 4 nap és napi 3-4 tanórában. De a mérnökis dolgokat heti 5 napban adják le napi 4-6 tanórában. Szóval én inkább ezt így nem ajánlom. De nagyon nem. Egy jobb egyetemen nehéz elvégezni egy rosszabb egyetemen meg van egy papírod róla meg egy eléggé hiányos tudásod.

2014. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!