Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-tátk-Nemzetközi tanulmány...

ELTE-tátk-Nemzetközi tanulmányok (mesterképzéssel) VAGY Nemzeti Közszolgálati Egyetem közigazgatás-szervező, azon belül nemzetközi közigazgatás? Melyik ér többet?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a NKE is, de az ELTE mégiscsak egy rangosabb egyetem. Ez mennyire számít?

2014. dec. 28. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Az NKE-t 3 éve alapították, így nem csoda, hogy nem annyira híres mint az ELTE, ami még anno domini több száz éve alapult. Nemzeti tanulmányokkal nem sokat tudsz kezdeni, rossz fizetés, kevés lehetőség, és nagy a túl képzettség.Ha az NKE-re mész, onnan szinte 100%, hogy azonnal kapsz munkát, hisz szerződést kötsz valamilyen szervvel, mint például a Rendőrség, Terrorelhárítás, NAV, VÁM stb...
2015. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Ezekre közben én is rájöttem, és már teljesen más mellett döntöttem. BGF KKK nemzetközi gazdálkodás. :) Ez jobban érdekel mint a közszolgálati.
2015. jan. 23. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!