Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teljesen döntésképtelen...

Teljesen döntésképtelen vagyok, melyiket válasszam? /Miskolc/

Figyelt kérdés
Nem tudok választani a Zrínyi Ilona és az Avasi Gimnázium között. A rajz tagozat érdekelne. Hová jelentkezzek? Akik a 2 gimnázium valamelyikében tanultak, azoknak mik a tapasztalataik?

2014. dec. 29. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem inkább a Zrínyi :)
2014. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ha mindenképpen rajz, akkor én is a zrínyit mondom
2014. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És meg is tudnátok indokolni, hogy miért?
2014. dec. 31. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
azt sem tudtam, hogy az avasiban van rajz :D a zrínyiről legalább már hallottam, akkor annyira rossz nem lehet :) meg nekem szimpatikusabb is az az iskola
2014. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
32%

Én is a zrínyibe akarok idén jelentkezni!:)

Szerintem a zrínyi sokkal színvonalasabb. Fiu lany vagy?

2015. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2015. jan. 7. 19:59
 7/8 anonim válasza:
2015. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges kérdezned, mert a válaszolók szinte mind csak az egyiket ismerik, hogy dönthetnék el, melyik a jobb? Egyébként ha eredményekről van szó a "híresebb, menőbb" gimik azért érnek el általában többet mert eleve ki vannak válogatva a diákok. Tehetséges diákokkal meg persze , hogy könnyebb versenyt nyerni. Én pl a Hermanba jártam és nem nyűgözött le annyira a tanári kar.(Ettől persze nem volt rossz, csak nem értem miért magasztalják annyira.)

Egyik volt osztálytársam a Zrínyi rajztagozatára járt, több versenyen is dobogós lett, viszont ő már általánosban is gyönyörűen rajzolt. Ő szerette azt a sulit. Egyébként szerintem azt is vedd figyelembe, hogy mennyit kell majd utaznod a 2 sulihoz, sokat számít. :)

2015. jan. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!