Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyetemen államilag támogat...

Ha egyetemen államilag támogatotton vagyok, akkor az első aktív félév és utána két passzív félév után ingyen ki lehet szállni, vagy már nem?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az első félév után még úgy ott lehet hagyni a sulit, hogy nem kell visszafizetni az ösztöndíjat az államnak. De ha az első félévem után csinálok még két passzív félévet, akkor ezek után is ingyen mehetek el, vagy nem számít, hogy passzívan voltam?

2015. jan. 3. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
ingyen mehetsz el. Onnantól kell fizess ha már felvetted a második aktív félévedet.
2015. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Más kérdés, hogy ennek az ég egy adta világon semmi értelme, ha úgyis abba fogod hagyni. Passzív félév alatt úgysem vagy jogosult semmilyen kedvezményre, nincs előnye.
2015. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy passzív félév alatt TB-t nem neked kell fizetni.
2015. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!