Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesélnétek nekem a kalocsai...

Mesélnétek nekem a kalocsai Szent István Gimnáziumról? 2015 őszétől oda szeretnék járni! Bármit írhattok. Tanárok, közösség, magáról az iskoláról, mennyire nehéz, mennyit és mit várnak a tanárok? Hogyan lehet könnyen beilleszkedni? Stb.

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! En is oda szeretnek menni:) nekem nagyon szimpatikus az iskola,nagyon eros.:) neked mennyi az atlagod?
2015. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szivesen meselek meg,irj privatot!;)
2015. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja,bocsi azt hittem,h a budapestirol kerdezel:/
2015. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem a kalocsairól beszélek!Akkor sajnos nem egyről beszéltünk!Mindegy...
2015. jan. 17. 14:43
 5/12 anonim válasza:
Én is oda akarok menni :D
2015. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
SZJG-lány nem mondod??? nem ismerlek ám..áá dehogy xdd :DD
2015. jan. 19. 19:48
 7/12 anonim válasza:
100%

Én most végzős vagyok ott és viszonylag jó. Bár a mostani gólyák félévi teljesítménye nem túl fényes, de 4 tanév után bizton mondhatom, hogy jó. Nem egy remek tanár dolgozik/dolgozott ott (Gábor Magdolna, Kenyeres Zsolt, Szőke Imre, Torgyik Tamás, Keleti Sarolta), jó felkészítést tudnak adni a további tanulmányokhoz. Plusz a balatoni tábor, meg a sulis programok sem rosszak (főleg a jó társasággal). Ha van elég aktív ember lehet délutáni kosarazást szervezni, van színjátszó szakkör, sőt, improvizációs dráma szakkör (Beugró társulat mintájára)is van.


Nehézségről annyit, hogy ha tanulsz is egy kicsit, akkor nem lesz gáz. Ha nem... hát akkor nehézkes behozni a lemaradást utána faktokon.

2015. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Esetleg privátba meg mondod,hogy hova valósi vagy?Vagy,hogy mi a neved?Nem muszáj!Én személy szerint nagyon szeretek röplabdázni!Erre van lehetőség?Milyen a beilleszkedés?Te milyen tanuló vagy?Bocsi a sok kérdésért,de megöl a kíváncsiság!
2015. febr. 3. 15:36
 9/12 anonim válasza:

Nem gáz, szívesen segítek :D


Tudtommal lehet röpizni, ha minden igaz van csapatunk is, és szoktak versenyek lenni a középiskolák között.


Beilleszkedés egyéni dolog. Igazából attól függ, milyen osztály/évfolyamtársakat kapsz. Általában vannak bulisabb arcok, akikkel ki lehet jönni, ha megtaláljátok a közös nevezőket, de felsőbb évesekkel is lehet haverkodni. Erre jók a szakkörök meg a közösségi programok (gólyabál, István Napok).


Én most kicsit ráfeküdtem a tanulásra, és 4,2-es az átlagom. Ha nem lennék lusta, talán jobb is lehetne :D

2015. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha nem baj akkor még kb. 20 kérdésem lenne!A röplabda csapatba beválogatnak,vagy hogy van ez?Csak úgy belépsz?Te milyen faktokon vagy?Egy tanár mennyit,és mit vár el?Hát én elég barátkozós vagyok,jól kijövök bárkivel,remélem ez menni fog!Na az évfolyamok közti barátkozásra kíváncsi leszek..akkor ha végzős vagy akkor nem fogunk találkozni!Pedig jó arcnak tűnsz!xdd :D
2015. febr. 4. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!