Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megjeloltem 1. helyen a...

Megjeloltem 1. helyen a jedlik anyos gimnaziumot. Sajnos 3-as vagyok matekbol. Emellett, meg tesibol vagyok 4-es, minden masbol 5os vagyok. Szerintetek ha jol sikerul a felvetelim, akkor van eselyem hogy felvegyenek a normál vagy az angol szakra?

Figyelt kérdés
januar 17-en felvetelizem!

2015. jan. 7. 19:38
 1/7 A kérdező kommentje:
jaa azt elfelejtettem leirni hogy a csepeli jedlik anyos gimnaziumba jelentkeztem.:)
2015. jan. 7. 20:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha apu/anyu gazdag vagy ismer valakit,igen.
2015. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mar most 3-as vagy matekbol mi lesz egy gimibe veled? De ha a magyar felvetelit meg irod jol lehet eselyed;)
2015. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 salvadordali ***** válasza:
angolra több esélyed van, ott a matek csak 25% ban számit be, a magyar 30%, hozott jegy 20% szóbeli 25%, szóval sok sikert,remélem sikerül!
2015. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 salvadordali ***** válasza:
ha mindenképp oda szeretnél menni, írd be az összes tagozatot, ez a szóbelinél annyit számít, hogy látják, hogy nagyon oda szeretnél menni, ha szimpi vagy akkor több pontot adnak szóbelin. 2-3 pont is sokat számít, lehet h ezen múlik hogy felvesznek e . sorrendben azokat a tagozatokat jelöld előre ahová leginkább mennél. és gyakorolj sokat az írásbelire!
2015. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindig 4-es 5-os voltam matekbol.De kikaptuk az osztalyommal a legrosszabb tanart.Tudom mindenki ezt mondja,de ez nalunk tenyleg igy van.Nem magyaraz el semmit,hadar,ha nem ertjuk azt mondja hogy "menj haza es tanuld meg".amiota minket tanit mindenkinek legalabb 1-el esett a jegye matekbol.
2015. jan. 8. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:
És felvettek a Jedlikbe? Ha igen akkor biztos ismersz. XD
2016. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!