Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Leövey...

Mi a véleményetek a Leövey Klára és a Szerb Antal gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Milyen a közösség,a hangulat,az oktatás,tanárok stb?... Ti szeretitek-e,mekkora az elvárás?

Nagyon fontos lenne!

Köszönöm szépen a válaszokat!!!



2015. jan. 9. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A Szerb Antal jobb hírű, csak kint van a világ végén. Fővárosi viszonylatban a 31. legjobb középiskola (országos szinten a 70.), míg a Leövey Klára nincs benne a budapesti TOP50-ben.

[link]

2015. jan. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de engem inkább maga az iskola légköre stb.(amiket fennti kerdesben említettem)érdekelne:)
2015. jan. 11. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Szia, én Szerbes vagyok, és imádom!:) Persze, itt is vannak kis surmók, de a közösség nagy része normális, értelmes, a tanárok szintúgy, ráadásul az iskolának van egy gyönyörű parkja, és maga az épület is nagyon szép, na meg ehhez jön még a viszonylag magas oktatási szint, amit itt nyújtanak. Szerintem megéri idejönni. :)
2015. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A Leövey azért elég jó, a közösségen lehetne javítani de az oktatás rendben van és a tanárok is jó fejek:) Sok tanulnivalót adnak, de az mind megtanulható egy rendszeres ütemben.
2015. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is Szerbes vagyok, fantasztikus a suli! Jó fej tanárok, jó kis közösség. És az, hogy nem a belvárosban van külön előny! Nyugis környezet, nem idegbeteg diákok. Csak jót tudok róla mondani!
2015. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
1-es az egy évvel ezelőtti eredmény, a legujabban országosan 58., fővárosi szinten 23 talán... :-)
2015. febr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Nem tudom mennyire mérvadó még a válaszom, de ha nem is neked, valaki másnak hátha hasznos lesz... :)

Én a Szerbbe jártam, és szerettem, így utólag pedig még hálásabb vagyok, hogy oda járhattam.

A közösség mindig attól függ, hogy milyen az osztály/évfolyam, amibe kerülsz, de azért erről mindenhol elmondható az is, hogy amennyit beleteszel, annyit is veszel ki belőle.

Az oktatás jó, nem a legnehezebb és nem is a legkönnyebb kategória, és tárgyanként meg tanáronként eltérő az elvárás. Amennyire én észrevettem a humán tárgyakat kicsit háttérbe szorítják a reál javára.

A tanárok nagy része nagyon jó fej. Sokan simán "elhülyülnek" a diákokkal, meg beszélgetnek velük, meghallgatják őket, segítenek nekik, ha kell. Persze nyilván van kivétel is.

Maga az épület a parkkal együtt is szép, élmény volt oda járni, komolyan. :)

2015. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!