Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz elvégezni...

Mennyire nehéz elvégezni levelezőn az egyetemet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Még csak 11.-ik be járok kereskedelem szakon de szeretnék egyetemre menni, legfökképpen a Veszprémi Pannon Egyetemen a Műszaki infromatika karon a Gazdaság Informatika szak érdekelne.

Családi és anyagi helyzet miatt mindenképp levelezőn kéne elvégeznem úgy hogy mellette dolgoznom kéne, szüleim be segítenek a tandíjba dee mindenképpen kell még hozzá tennem


Szóval a kérdés az lenne hogy levelezőn mennyire nehéz elvégezni illetve aki hallot a Pannon-ról mi a véleménye róla


( most 4-es tanló vagyok, kereskedelem és informatikából dicséretes, matekból 3-as)



2015. jan. 10. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én levelezőre járok munka mellett, most lassan véget ér az első félév és szerencsésen meglett minden vizsgám. Nem egy túl nehéz szakon vagyok, de munka után a legegyszerűbb tárgy elé is nagyon nehéz leülni és koncentráltan tanulni. Mondjuk én eléggé el is szoktam már a tanulástól, mert előtte 4 évig csak dolgoztam. De remélem, hogy belerázódok lassan. Egyébként szerintem nem lehetetlen, de nagyon kitartónak kell lenni és szorgalmi időszakban is, ha csak hetente (szaktól függően) de legalább 1-3 órára előveszed a füzeteket, vagy pl matekra gyakorolni. Mondjuk én hetente kb 3-szor szoktam pár órára előszedni a füzeteket. Az plusz segítség, hogy ha jól értem akkor továbbra is a szüleiddel együtt laknál. Nekem a munka mellett ott van még a házimunka is.


De szerintem mindenképpen érdemes belevágni, de muszáj elhivatottnak lenni és igenis leülni munka után is tanulni legalább hetente pár alkalommal.


Sok sikert és kitartást kívánok hozzá !! :)

2015. jan. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat igen szüleimmel lakom :)

mondjuk még van 2 évem dee időben elkezdtem gondolkodni

2015. febr. 11. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!