Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek a Semmelweis egyetem...

Milyenek a Semmelweis egyetem kollégiumai?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Kiegészítés: a Rezsőben a gazdaságisok kedvesek, segítőkészek, a Főigazgatóság viszont pénzhiánnyal küzd és fogalmatlan balherékből áll. Hála nekik, a tetőre már nem lehet felmenni, karbantartó személyzet alig van, a hibák kijavítására van, hogy egy hónapig várni kell, a dugulások elég gyakoriak, főleg hogy valami idióták mindig beleszórják a borsójukat a mosogatóba.


Összességében viszont az árát többszörösen megéri. Az egyetemhez közel lakhatsz hozzád hasonló emberekkel, az alapvető szükségleteidet kielégítve, mindezt pofátlanul olcsón, úgyhogy több pénzed marad kajára, piára, meg egyéb luxuscikkekre, mint ha albérletben laknál.

2015. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! A Sotepediát már többször átolvastam, gondoltam, itt írtok személyes tapasztalatokat is.

A szobákhoz külön van fürdőszoba?

2015. jan. 10. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
A Hársfában két szobára jut egy fürdőszoba és egy konyha, a Selyéről nem tudom, a másik kettőben közös fürdők és konyhák vannak.
2015. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! És hány fősek a szobák? Gondolom nincs 1 fős... :D
2015. jan. 10. 22:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát egyfős olyan tényleg nincsen
2015. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyfős bizony nincs. Amit a Sotepédián írnak erről, az többnyire igaz, de a négyágyasakat azóta megszüntették, háromágyasak lettek belőlük.
2015. jan. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a Hársfáról szeretnél jobban tájékozódni, akkor írj.
2015. jan. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Minden érdekel!:)

Lehet eredményesen kollégiumban tanulni? Nincs túl sok buli, meg hasonlók?

2015. jan. 11. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!