Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a SZIE...

Mi a véleményetek a SZIE (Szent István Egyetem) ÁOTK (Állatorvosi Tudományi Kar) szakáról?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válaszai érdekelnének akik most is ott tanulnak, vagy nem régen végeztek.

Gimnazista vagyok (még sok évem van az érettségiig) de már biztosan tudom, hogy állatorvos szeretnék lenni, és a SZIE-re jelentkeznék. Mi róla a véleményetek? Tanárok, órák, közösség, kollégium?



2015. jan. 11. 11:51
 1/9 A kérdező kommentje:
*ÁOTK (Állatorvos-tudományi Kar)
2015. jan. 11. 11:54
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó egyetem és annak a két legjobb kutatókara közül az egyik.

Az AOTK-n két szak van ami gimnázium után kezdhető az állatorvos-doktori egységes képzés és a Biológia BSc. Mindkettő magas színvonalú.

Ha biztosan tudod, hogy állatorvos szeretnél lenni, akkor Magyarországon nincs más lehetőséged. De ez nem baj, mert nemzetközi mércével is igen jó képzésről van szó.

2015. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2015. jan. 12. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Ha tényleg ide szeretnél jönni, akkor a gimiben nagyon feküdj rá a bioszra meg a kémiára. Mindkettőből emelt szintek kell érettségized.

Az egyetemről csak jókat lehet mondani, mivel kis egyetem vagyunk, szinte mindenki ismer mindenkit, nagyon jó a közösség, rengeteg közösségi program van. Nagyon sokat kell tanulni, nem könnyű elvégezni, de nem lehetetlen.

Egyébként szerencsére már nem sokáig leszünk Szent István Egyetem, ugyanis júliustól önálló egyetem lesz az állatorvosi :)

2016. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod! :)

Tudom, biztosan megyek faktra meg emeltezek belőlük (mert hát ez alapkövetelmény hogy felvegyenek). Szerencsére szorgalomból nincs nálam hiány, így remélem fog sikerülni. :)

Igen, hallottam róla. Ettől fog változni valami az egyetemen (gondolok itt profokra, az egyetem helyére, ilyesmikre)? Vagy csak az, hogy önálló egyetem lesz és megváltozik a neve?

2016. febr. 2. 17:30
 6/9 anonim válasza:
Na jelentkeztél végül?
2020. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Idén jelentkezek. :)
2020. jan. 26. 19:54
 8/9 anonim válasza:
Felvettek?
2020. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Érdekelne, hogy ha felvettek, mi a véleményed és mik a tapasztalataid az egyetemmel kapcsolatban. Én még csak jövőre érettségizem, de ha minden jól sikerül, akkor a jelentkezésem az állatorvosira irányul majd. :)

Nagyon szívesen elolvasnám, hogy milyen az egyetem a te szemszögedből. :)

2022. máj. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!