Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valaki aki Berettyóujfalub...

Van valaki aki Berettyóujfaluba fog járni az A. J. G. -be?

Figyelt kérdés
Szeretnek beszelgetni azzal,aki az A.J.G-be fog tovabbtanulni,vagyis most nyolcadikos!

2015. jan. 11. 18:36
 1/2 anonim válasza:
Igen én oda szeretnék menni!:)) irj:)
2015. febr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én tavaly végeztem. Hidd el a színvonal itt is romlik...már mindenki bekerül akinek semmi keresnivalója ott. Az idén ballagó osztályokkal még nincs baj de a mostani 11.osztálytól kezdve lefelé rettenetes csapatok gyűlnek össze. Köztük is inkább a közgázon és az általánoson vannak a legrosszabbak. Persze nem akarok általánosítani. Nagyon sokan nagyon lazán veszik már a dolgot és nem foglalkoznak azzal ha a tanárnak nem tetszik valami akárhogy fenyegeti a diákot. Persze nem kell komoly fenyegetőzésre gondolni de pl egy szaktanári olyan lesz lassan mint az 1-es érdemjegy vagyis nagyon sok kerül kiosztásra belőle és semmit nem fog jelenteni a diákoknak. De természetesen vannak ott normálisak :D
2015. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!