Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten a Neumann János...

Budapesten a Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskolában a felvételi jegyekbe beleszámít a Biológia?

Figyelt kérdés
Év végi jegyek hogy ugye lehet vinni év végi, félév-i jegyekkel pontokat. a 3-as mindenből megvan csak a biológia 2-es. Az is nullázza a vitt pontszámot?

2015. jan. 12. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet megnézni az iskola honlapján? Vagy más végezzen el helyeted mindent? Hová tart az ifjúság (korosztályom)?
2015. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A weboldalon nincs megemlítve hogy ez beletartozik-e!!!! :@
2015. jan. 12. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Elolvastam, és érdekes én tudtam értelmezni pedig én nem akarok odamenni. Nem nullázza, csak az ott megemlített tantárgyak. Egyébként könnyen megkérdezhetted volna tölük telefonon.
2015. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kértem oktatást a kérdésben!(Ne az interneten legyen nagy a szád!)
2015. jan. 13. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vetted volna észre segítettem kis gyerek, és nem érdekel mit kértél vagy nem kértél. Ha ennyit nem tudsz megcsinálni, hogy felhívd őket arról nem én tehetek. Vagy szerinted igen? Megköszöni nem tudod? El vagy otthon kényesztetve, igaz?
2015. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Beletartozik... De ki van irva am h a 2-es nullázza az évet. A kettes az kettes, nincs kivétel :D Ha én be tudtam jutni akk neked is menni fog. :D
2015. febr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6-os vok. Ne parázz, nem nullázza a biosz. De az oldalon komolyan kint van :D Ha kell help akk irj nekem :D
2015. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!