Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyenkor hogyan történik a...

Ilyenkor hogyan történik a pontszámítás? Szeretnék újra egyetemre járni. Már felnőtt vagyok, diplomás. Ezer éve érettségiztem.

Figyelt kérdés
Ha az érettségi eredmény alapján történik a pontszámítás, akkor nekem újra kéne érettségiznem ahhoz, hogy jelentkezni tudjak??? Mert akkor még nem volt emelt szintű érettségi.

2015. jan. 13. 10:45
 1/5 anonim válasza:

én 3 éve érettségiztem, és most újra kell mennem 1 tárgyból, mert anno nálunk sem kellett még az emelt.

Így jártunk, de nem fogom fel tragédiának.

2015. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak érettségire kell jelentkezni, vagy be is kell ülni valamilyen órára?
2015. jan. 13. 18:37
 3/5 anonim válasza:
Ha olyan tárgyból szeretnél érettségizni újból emelt szinten, amiből már van érettségid, akkor semmit se kell csinálni csak valamelyik Kormányhivatalba bemenni, és papírt kérni tőlük, hogy jelentkezhess érettségire. Ők fogják megszabni, hogy hova fogsz menni vizsgázni.
2015. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt az érettségid?
2015. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hova szeretnél jelentkezni?
2015. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!