Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem kötelező az iskolákb...

Miért nem kötelező az iskolákban tesi óra után a zuhanyzás?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elég zuhanyozós, de sokszor idő sem.
2015. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A másik, hogy ez mindenkinek a magánügye. Ha tesi után büdös, akkor is. :)
2015. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oké, legyen kötelező, de akkor áruld el nekem, hogyan megoldható, hogy a tízperces szünetben - amire késve engedi ki a tanár az óráról a büdösödő gyermekeket - harmincan lezuhanyozzanak a két férőhelyes zuhanyzóban, melyben szabad szemmel jól láthatóan hancúroznak a miazmák; megtörölközzenek, esetleg hajat is szárítsanak, kicuccoljanak az öltözőből, és felmásszanak a negyedik emeletre, ahol még át kellene nézni az anyagot a témazáró előtt? És ezt minden szünetben, minden nap, olyan iskolaépületekben is, ahol még tornaterem sem nagyon akad, nemhogy zuhanyzó? Jó volt nekem úgy, hogy mindenki bűzlött, az legalább kivitelezhető volt.
2015. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert az országban szerintem összesen 10 oylan iskola van ahol van erre elég hely, elég tusoló hely, elégégé tiszták, és használhatóak. Másrészt erre minimum 30 perc kell hogy a gyerekek óra után levetkőzzenek letusoljanak normálisan, nem csak úgy hogy alá állnak 1 percre, hanem normálisan lenne idejük arra hogy rendesen lefürödjenek, meg törölközzenek, a hajukat rendesen megszárítsák stb...

Erre idő kell, hely, és utána ne kelljen rögtön órára sietniük hanem legyen nyugodt 10 percük odaérni, felkészülni az órára. De ilyen pocsékul működő oktatási rendszerben nem fog menni.

2017. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!