Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE BTK vagy PPKE BTK?

ELTE BTK vagy PPKE BTK?

Figyelt kérdés
Egyetemi felvételi előtt állok, célom, hogy bejussak osztatlan tanárképzésre. Még decemberben voltam nyílt napon a Pázmányon, nagyon tetszett a hangulata, szimpatikus, családias volt a légkör, pozitívan csalódtam. Ezzel szemben ma voltam az ELTE-s nyílt napon, itt viszont negatív értelemben kellett csalódnom. Eddig az ELTE volt az egyértelmű favorit, most azonban nagyon is elbizonytalanodtam. Az ELTE BTK egy elég sznob helynek tűnt így első blikkre, mindenütt azt hangoztatták, hogy ők a "number one" és más nem is létezik rajtuk kívül. Tény azonban, hogy sokkal nagyobb presztízzsel bír egy ELTE-n szerzett diploma, mint a PPKE-s, így eléggé tanácstalannak érzem magam.
2015. jan. 16. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én valószínónek tartom, hogy az ELTE-re megyek tanárnak tanulni (angol, matematika szakpárosítással). A Pázmányról sokat nem hallottam igazából, se jót se rosszat.
2015. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ó=ű
2015. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Én ELTE-s vagyok, ezzel szemben azt kell mondjam, hogy ha jót akarsz magadnak, akkor ne az ELTE-re gyere.

Én is most fogok váltani. Inkább legyen egy kevésbé híres egyetemről diplomám, minthogy minden nap gyomorgörccsel járjak be órákra.

2015. jan. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!