Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány ponttal vesznek fel...

Hány ponttal vesznek fel középiskolába?

Figyelt kérdés
Én például Győrben a Jedlik Ányos középiskolára gondoltam. De egyébként mennyi a minimum ponthatár? Gimnázium, középiskola.

2015. jan. 17. 16:29
 1/1 anonim válasza:
A min. ponthatár hogy egy szakközépiskolába bejuss az 30pont. Na és itt jön hogy melyik suliba hány pont az a minimum amivel felvesznek. Nem tudom,jedlikbe elég sok pont kell,nem csak a központival,de a tanulmányi eredményekkel is. Barátom ott tanul,beszéltem vele erről,mert én is idén felvételiztem,de ő kitűnő volt,és a felvételije kb 70pontos lett. Gimnáziumba,egy jó,erős gimibe 80 pont tuti kell csak a központiból,a gyengébbe szerintem 70-75 elég. De jobb ha utána nézel az oktatás.hu-n:)
2015. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!