Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az egri...

Mi a véleményetek az egri Szilágyi Erzsébet Gimnáziumról? Esetleg ki fog most oda jelentkezni biosz-kémia szakra?

Figyelt kérdés

-Milyen a közösség?

-Nagyon szigorúak a tanárok?

-Milyen a gólyatábor?

-Milyen a kollégium?;van teljes felügyelet?;milyenek a nevelők,figyelnek a gyerekekre?;milyen a közösség?



##iskola# ##gimnázium# ##Szilágyi Erzsébet Gimnázium Eger#
2015. jan. 17. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

A közösség nagyon jó, a diáknapok a legjobbak a városban :D A tanárok nem szigorúak szerintem, a nem vagy totál elmebeteg, nem lesz velük különösebb összetűzésed. Tanulni kell, de gondolom azért jelentkezel egy erős suliba, hogy tanulj is valamit (de ne rémülj meg, nem kell halálra tanulnod magad :). A gólyatábor is nagyon jó, ahogy megfigyeltem, évről évre jobb :D Nekem is egy elég szép emlék.

A koliról meg annyit, hogy minden kolis imádja, én nem vagyok az, de állítólag ott mégjobb a társaság :) A nevelőkről, nem tudok, panaszt még nem hallottam rájuk.

Huu sok sikert kívánok a biosz-kémiához, elég nagy ott a túljelentkezés mostanában...

2015. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod ! :)

Ennek nagyon örülök hogy jó a közösség mert egy kiscit nehezen barátkozom és így azért talán könnyebb lesz majd beilleszkedni :D Mert a kolitól eléggé tartok pont a beilleszkedés miatt.

Az általánosban 5-ös tanuló voltam ugyhogy

2015. jan. 25. 20:01
 3/7 A kérdező kommentje:

*úgyhogy remélem bekerülök.....legalábbis szeretnék nagyon

Még attól tartottam eddig h nagyon sokan azt mondják h nem lehet ott bírni a tanulást.....mondjuk én egy tanulósabb fajta vagyok :D

de picit tartok mégis tőle mert ugye teljesen más lesz máepr mint az általános

2015. jan. 25. 20:05
 4/7 anonim válasza:

Te is oda jelentkezel? Remélem felvesznek, és akkor osztálytársak is lehetünk.

Drukkolok!

2015. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen lett az írásbeli?
2015. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Diáknapok már évek óta a Neumannban a legjobbak és a legjobb közösség is ott van,egy fullos gólyatáborral elkezdve a legjobb éveket.
2015. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is oda megyek, csak angolra. :D

Nekem egyik rokonom ott végzett, neki nagyon tetszett a suli és azt mondta, hogy nem kell félni, mert elvileg nem kell olyan keményen tanulni, mint mondják(bár ő AJTP-s volt). Mondott egy-két tanárnevet, de a tanárok tulajdonságaira már nem emlékszem. :/

2015. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!