Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bejutni az Apáczai...

Van esélyem bejutni az Apáczai Csere János, Veres Pálné, illetve a József Attila Gimnáziumokba?

Figyelt kérdés
A mostani központin 75-80 pont közötti értéket értem el. A hozott pontszámom maximális.

2015. jan. 17. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez még függ attól, hogy milyen lesz a szóbelid

(ha behívnak) - Kitűnővel biztos van esélyed nagyjából mindbe a fentiek közül

2015. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Apáczaiba engem behívtak 80 ponttal és 1 négyessel. A szóbeli viszont nehéz. Készülj fel, én elbuktam rajta. A VPG-be felvettek, oda mentem. Oda tuti felvesznek. A József Attilába is.
2015. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lávalány ***** válasza:
Én jóskás vagyok és oda mindenképp van esélyed mert én tavaly 70 pontos írásbelivel és maximális jegyekkel bekerültem, amúgy a jóskába nem olyan nehéz a szóbeli nem kell félni
2015. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75-80 pontos felvételivel én nem írnám be a József Attilát,maximum mentősulinak,viszont az Eötvös József gimnáziumot még tudnám neked ajánlani :)de hogy a kérdésedre válaszoljak ezek közül valószínűleg bármelyikbe felvennének.
2015. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!