Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen lett az írásbeli...

Milyen lett az írásbeli felvételitek? 2015

Figyelt kérdés
hány pontot szereztetek körülbelül?(ki tudjátok számolni az oktatás.hu-n lévő megoldókulcs segítségével) milyen volt az átlagotok 7. 8.ba? milyen iskolákat írtok be?

2015. jan. 18. 13:28
 1/6 anonim válasza:
Nekem nem lett valami fényes....a magyar az jó volt de a matek pocsék! Jó iskolába akartam menni pl. Veres pálné de kb. 60-65 pont az kevés. Ötös voltam 7 évvégén és most is!
2015. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Neked milyen lett?
2015. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem körülbelül 70 pont (magyar 40 matek 30) és 7.be 4.7 8-ban pedig 5-ös voltam. a matek amúgy nekem se ment :( és én is a verest akartam de így már valószínűleg esélytelen :(
2015. jan. 18. 14:53
 4/6 anonim válasza:
Igen sajnos :(
2015. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon elcsesztem,nekem kb 53 pont lesz:(!! és a Szinyeibe akarok menni ha felvesznek, 7=4.8 és 8=4.9
2015. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggodjatok tulsagosan! :) sokan elrontottak iden - koztuk en is. Nem tudom, olvastatok e azt a cikket, hogy tobb sulibol sirva jottek ki. Ha tenyleg nagyon elrontotta mindenki, akkor sullyedni fog a ponthatar. Ugyanis nem tehetik azt, hogy minden evben egy ponthoz viszonyitanak. Tegyuk fel, 80 pont folott vesz fel egy iskola diakokat. De ha nincs meg a kello letszam?

Minden esetben, remenykedjetek, szurkolok en is :) Sok sikert! Sikeres felvetelit, es soha ne veszitsetek el, a remenyt... (igen, tulsagosan nagy THG fan vagyok :D )

2015. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!