Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elegendő pontom van az Eötvösb...

Elegendő pontom van az Eötvösbe József Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Vagyis behívnak így szóbelire? Matek nem lett annyira jó szerintem de az senkinek se. Magyar az nagyon jó lett.

kb: Matek: 30-35

Magyar: 40+



2015. jan. 19. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hááát... Oda azért a 80 pont nagyon minimum. És a hozott pontjaidnak is jóknak kell lenniük. Tavaly ha jól emlékszem olyan 132 pont körül volt a ponthatár hozott pontokkal, mindennel együtt. Engem 129 ponttal (80 pont írásbeli, 7. év vége kitűnő, nyolcadik félév 1 négyessel) nem hívtak be. Szóval nagyon kapd össze magad.
2015. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. ennyi pontom lett.... Elsőnek jelölném :'(

Láttam olyat itt a gyakorin (2013-as ponthatár), hogy 78-cal behívtak valakit, és max szóbelivel fel is vették. Hát nem tudom, reménykedjünk. Azért írd meg, ha megmondták, hány pontod lett...

2015. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oké :) hát biztosan sokkal jobb lett volna ha a matek nem nem lett volna ennyire szivatós
2015. jan. 20. 20:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Talán igen. Nekem a matek 33 lett, (+-a részpontok, hátha), de jobbra számítottam volna magamtól.
2015. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A ponthatár mindig az aktuális évi átlageredményektől függ van hogy 75 van hogy 90. De mindenképpen meg kell próbálni! Én Eötvösös végzős vagyok, és az egyik legjobb döntésem volt, hogy ie jöttem tanulni. Bár amikor én felvételiztem még volt tehtséggondozó írásbeli énis izgultam a 82pontommal, hogy vajon behívnak-e. Természetesen nem az elsőnek jelölt tantárgyamból volt a szóbeli, szóval érdemes mind a kettőre nagyon készülni!, de végülis már a szóbelin megnyertek. Mindenki nagyon kedves volt, a tanárok érdeklődők, pedig gondolom előttem egy párszor már végighallagtták a feladat megoldását... Szóval sajnálom, hogy idén elballagok, ez egy igazi kis közösség, ahova jó tartozni.

Sok sikert kívánok a felvételihez!

2015. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha kitűnő vagy, esélyes. Fel a fejjel!
2015. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztató válaszokat :)
2015. jan. 22. 16:25
 8/15 anonim ***** válasza:

Láttam, hogy kiemelted a kérdést. Második vagyok. Megvannak már a pontjaid? Mennyi lett, ha igen?

Én, mivel az Eötvösben írtam, holnap megyek csak, de már tiszta ideg vagyok :(

2015. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
eötvösben írtam szóval hnap derül ki.. én is tökre ideg vagyok
2015. jan. 27. 20:02
 10/15 A kérdező kommentje:
ja és kitűnő vagyok :)
2015. jan. 27. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!