Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek még van esélyem...

Szerintetek még van esélyem bekerülni az Eötösbe (budapesti)?

Figyelt kérdés
Szóval, az írásbelim 76 pontos lett és nem is voltam 7. Ben kitűnő ( olyan 4.7 voltam) de 8.-ban már az vagyok. Szerintetek még járhatok oda tanulni? Ja és aki oda jár mondana véleményt? Köszi

2015. jan. 20. 15:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem a tanárjaim és a barátaim azt mondták, nem szabad kihagyni a jelentkezésből az erős iskolákat, még akkor sem, ha nem biztos, hogy van oda esély. Szóval szerintem mindenképpen add be a jelentkezést oda.

Az írásbelim nekem is hasonló pontszámú lett, tavaly év végén csak fizikából és tesiből voltam négyes, most is csak tesiből.

Te miből lettél négyes tavaly? Mert lehet, hogy megvan a max. hozott pontod, mert ami lejjebb húzza az átlagod, nem számít (mint nálam a tavalyi fizika négyes, illetve a tesi úgysem számít)

2015. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenképp beadom, mert az álmaim iskolája :D sajnos matekból, angolból és föciből lett négyesem szóval a hozott pont se lesz max. ;( Azért reménykedem :) és drukkolok neked is, te hova szeretnél menni?
2015. jan. 20. 17:09
 3/19 anonim ***** válasza:

Ez a beszéd :D A remény hal meg utoljára.

Én is az Eötvösbe mennék elsőnek, másodiknak Madách, harmadik Berzsenyi, negyedik Madách. 70-75 pontos lett a központim, de megvan a max. hozott pont, mint mondtam előbb ^^

Te miket jelölsz még meg?

2015. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én még másodiknak a Szent Istvánt, harmadiknak Veres Péter vagy Árpád de az első kettő tényleg a csillagos ég :D amúgy a felvételi napján volt a szülinapom szóóóval muszály felvenniük :D
2015. jan. 20. 19:24
 5/19 anonim ***** válasza:

*muszáJ :P

Hanyadik? Nekem a jelentkezések beadási határideje után egy nappal lesz XD Amúgy talán az Istvánba több esély van, de nem tudom igazán... Reménykedjünk :D

2015. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Bocs , muszáJ :D 14. Neked? Igen ,elvileg a St. Istvánba nem akkora a túljelentkezés , de azért ott is van
2015. jan. 20. 19:53
 7/19 anonim ***** válasza:

Igen ezt én is hallottam. Lehet, hogy mégis beírom, mert a második a Madách lenne, de az közelébe sincs az EJG-nek rangsorban. Majd meglátjuk :)

Én 15 leszek :'( Vén csirke vagyok XDDD

2015. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia! Én az Eötvösbe járok, idén fogok végezni. Az, hogy idén hol lesz a behívási határ a budapesti átlageredményektől is függ... van olyan év amikor 72ponttól behívtak van amikor csak 90ponttól... De mindenképpen add be. A szóbelire mindkét tantárgyból készülj, mert sajnos nem mindig az elsőnek megjelöltből van a szóbeli.

Hogy milyen ide járni? A tanárok motiváltak, a diákok nagyon jófejek, tanulni azt kell, meg teljesíteni is. De nem csak ezen van a hangsúly, a lehetőségek nagyon szélesen (Kosárcsapatunk idén országos döntőt játszik, Eötvös-napok, nulltábor, gólyatábor, gólyabál, tavaszi filmfesztivál, Model ENSZ, BIMUN, rengeteg csereprogram, szakkörök, színjátszás és sorolhatnám... )Szóval mindenki megtalálja az érdeklődédsének megfelelőt. És mivel majdnem 1000 ember jár ide, nagyon sokféle diákkal találkozhatsz. Ami viszont mindenkiben megvan aki ide bekerül az az, hogy van céljuk, akarnak teljesíteni és érdeklődők.

Sok sikert kívánok a felvételihez!

2015. jan. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én meg az érettségidhez! Remélem bekerülök mert mindenhol pozitív visszajelzést olvastam :)
2015. jan. 21. 14:33
 10/19 A kérdező kommentje:
Vén csirke XD Ha bekerülsz megírod nekem? :D
2015. jan. 21. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!