Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok erről? (őszintén)

Mit gondoltok erről? (őszintén)

Figyelt kérdés

Nemrég megtudtam a központim eredményét és nagyon meglepődtem...negatív irányba.:'(((

Magyar 35, matek 20 pontos lett. Az összes feladatsor megcsináltam és jártam hetente 3x magántanárhoz is.:(

Gimnáziumba szeretnék menni. Az egyik kéttannyelvű francia a másik meg emelt nyelves.

Szerintetek nagyon elcsesztem az egészet? Hová vennének fel ennyi ponttal?


2015. jan. 21. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

őszintén?

Nem láttam az idei feladatokat, de nagyon sokan panaszkodnak, és sokan mondanak hasonló eredményeket. NE add fel, na, fel a fejjel!!!!

2015. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is szinten gimibe mennek nekem osszesen lett 68 pontom es nagyon elkeseredtem...de tenyleg nehezebb volt mimt ezelott szoval remelem lesz egy kis engedekenyseg felvetelnel..ne aggodj;)
2015. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nehéz volt, nyilván átlagosan rosszabb eredmények születtek, ergo átlagosan kisebb pontszámok szükségesek a felvételhez. No para, meglehet még az :)
2015. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a biztatást!:)

Mennek a zöld kezek!:)

2015. jan. 21. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!