Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kanrinthy Frigyes Gimnázium,...

A Kanrinthy Frigyes Gimnázium, Veres Pálné Gimnázium és Szent László Gimnázium közt melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Úgy értve,hogy oktatásí minőség,programok,társaság,tanárok stb.,mindegyik budapesti.

2015. jan. 24. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen a Karinthy, az oktatás szerint sok listán az elsők között van, a tanárok is szimpatikusak
2015. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a Veres Pálné.
2015. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A rangsor szerint így van:

1. Karinthy

2. Veres Pálné

3. Szent László

Mindegyik sulinak van különböző előnye. Én sem tudnék választani, mert nem járok egyik suliba sem, de mindegyikben voltam nyílt napon. Ilyenkor, ha nem tudsz dönteni, akkor mondják, hogy erősségi sorrendben add be a jelentkezést, aztán a szóbeli után változtatsz. Én is ezt ajánlom, fentebb írtam a sorrendet. :)

2015. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!