Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kommunikáció es média tudomány...

Kommunikáció es média tudomány a Corvinus-on? Mennyire megerőltető, nehezebb mint a BME-n?

Figyelt kérdés

Idén (2015) jelentkezek egyetemre és nem tudom , hogy ,ha egy eros gimibe voltam angol kéttanos ( a suliba a legerosebb osztaly ) es 4es tanulo voltam , akkor tudnám teljesiteni azt amit a corvinus vgy BME elvar?

Elore is köszi : )



2015. jan. 26. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a komédia nem fog hazavágni agyilag, ahogy az utána következő munkalehetőségek mennyisége sem. Nem b*szogatni akarlak, de nem véletlen mondják, hogy pont annyit ér, mintha most karrierként úgy döntenél, hogy elmész a mekibe dolgozni.
2015. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi , hogy vetted a faragsagot es irtal de nem a kerdesemre valaszoltal amibol arra kovetkeztetek , hogy vagy nem erre a szakra jarsz vagy elvegezted de nem talaltal munkat?! A masik , hogy nem Magyarorszagon tervezem a jovom ,de egyenlore itt kezdem el tanulmanyaim de mivel 80.000 kulombseg van a ket iskola kozt erdeklodom , hogy melyik jobb es hogy megeri-e a Corvinuson kiperkalni 300ezret vagy a BME is van olyan jo.
2015. jan. 29. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!