Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kiírattam magamat az...

Ha kiírattam magamat az orvossal, de én bejárok kajálni és észrevesznek, milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 08:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
ezt nem lehet! mondjátok le az ebédet! (nem fertőzhetsz az iskolában, ha kiírt az orvos)
2015. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fertőző!
2015. jan. 26. 08:54
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha kiírt az orvos, ne menj be az iskolába, mert akkor megkérdezik, órára miért nem mentél? Telefonon -iskola titkárság- mondjátok le az ebédet.
2015. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De miért nem lehet? Ki nem fossa le hogy számon kér egy tanár? Az a kérdés hogy milyen jogi következményei lennének.
2015. jan. 26. 09:00
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
ja, lefosod? akkor menj, és a "jogi következményekre" is foss, légyszi. (Az iskolában oktatás-nevelés folyik, nem bírósági tárgyalásokról van szó)
2015. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
Vannak az iskolának szabályai, amit be kell tartani. Ilyen az is, hogy ha nem tudsz iskolába járni (tanulni), akkor ebédelni sem "tudsz" menni. Vagy arra az időre egészséges leszel, aztán megint beteg? Vagy mondjátok le az ebédet, vagy vigye el az egyik osztálytársad. És nem f.suk le, mit mondanak.
2015. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kérlek titeket a kérdésre válaszoljatok, ne offoljatok.

20 éves vagyok, technikusin vagyok, csak hogy tudjátok.

2015. jan. 26. 09:07
 8/18 A kérdező kommentje:

Na most eltűntetek? ;(

És ha szabad kérdeznem, ti miért vagytok otthon? Miért nem vagytok ti is iskolába, vagy munkahelyen?

Nem kell rá válaszolni!

Én csak annyira lennék kíváncsi hogy legrosszabb esetben mi történhet, nem vitatkozni jöttem ide,

2015. jan. 26. 09:17
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Jaa, azt hittem általános iskolás vagy.

Legrosszabb? azonnali kivégzés, golyó általi halál.

A legjobb? hogy fossnak a fejedre, bármit csinálsz.

Hogy a kettő közt hol helyezkedik el az iskolád, azt mi nem fogjuk tudni. Viszontlátásra, jobbulást!

2015. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

Te jó ég...mi a francot parádéztok itt ilyenen?

Én anno bejártam kajálni. Igen, áltsuluba is. Miért? Mert betegen meg lehet enni egy tányér levest, de egy egész napot végig ülni nem (bele se kerek gondolni, hogy a kedves válaszadó hogyan neveli a gyerekét).


Off: én egyetemista vagyok, azért vagyok itthon (ha meg lennék gyanusítva).

2015. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!