Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskola váltás, de anya nem...

Iskola váltás, de anya nem engedi? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 9.osztályos vagyok de ahol vagyok iskolába sajnos nem megy,meg elég nehéz is,meg a tanárok is...... Szeretnék egy másik iskolába menni de anya nem engedi,sehogyse meg is vert érte már,hogy hagyam abba ezt a váltás! Nem akarok ott lenni,már az öngyilkoságon is gondolkoztam :(!! Szerintettek mit tehetnék még???

Válaszokat előre is köszönöm



2015. jan. 26. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj, ne legyél öngyilkos, azért ez ennyire nem borzalmas.

Próbáld meg meggyőzni anyukádat észérvekkel, hogy miért nem jó neked az adott iskolában. Amúgy az osztálytársaiddal sem jössz jól ki, szóval még ők sem tudnának ott tartani, hogy mégiscsak jobban megszeresd a sulit?

2015. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán...(osztálytársak)
2015. jan. 27. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Kár :( Akkor mondom, mindenképpen hozz fel minél több észérvet anyukáddal szemben, ha akarod, írd le őket, és utána mondd el neki. Próbáld meggyőzni :) Ez az egyetlen út...
2015. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!