Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kispesti Deák Ferenc Gimnázium...

Kispesti Deák Ferenc Gimnázium vagy a Sztehlo Gábor Evangélikus Gimnázium a jobb?

Figyelt kérdés
milyen a közösségük,a tanítás,milyenek a tanárok????

2015. jan. 27. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Deák valamivel jobb. De nem sokkal.
2015. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sztehlo jobb !!
2015. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Deák..Egyértelműen jobb a színvonala!!
2015. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A közösségről annyit tudok, hogy nagyon viccesek egymással, meg van köztük az összhang, nincsenek nagyobb összetűzések, eltérések, több ismerősöm is oda jár..A Deákban jó a tanítás, ha jól tanulsz akkor annak is meg lehet az eredménye..A tanárokról nem tudok véleményt mondani..:)
2015. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Balázs20010526 válasza:
Sztehlo :)
2016. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En voltam mind2 nyilt napon. Sztwhlos vagyok de kispesti deak nagyon nm lett szimpatikus. A golyatabor nm vicces hanem siralmas. Nm vicces szivatasok hanem mar szo szerint megalazas. A szervezes borzalmas volt. A tanarok 10 percet kestek a nyilt napeol. Es kiderult h 1 oraval hosszabb leszm 5 percet alltunk 2 allomas kozott a folyoson. A sztehloban a tanarok a csaladodda valnak szinte. Beszelgetni tudsz veluk. Ha nm a nagyon jo fej tanar akk is figylesz oran hisz vicces a viselkedesuk. 😃 am aki sztehloba jelentkezett es erdekli barmi irjon.
2016. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!