Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvételimet jól elszúrtam.4...

A felvételimet jól elszúrtam.45 pont lett van esélyem az Újbudai József atilla gimnáziumba ilyen jegyekkel? Ha valaki írna olyan bioszos sulit ami kivancsi lenne lenne rám akkor írjátok le légyszives

Figyelt kérdés

Biológia tagozatra szeretnék menni, már többször kiszámoltuk és eddig ezzel a pocsék felvételivel 119 pontom van ehhez még jön a biosz szóbeli

Fizika:5

Biológia:5

Matek:4

Magyar nyelvtan:4

Angol:5D

Irodalom5

Kémia:4


2015. jan. 28. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:

45 pont sajnos még a JAGba is nagyon kevés ;( Mindenesetre ha behívnak szóbelire, brillírozzál.

Esetleg a Petőfi Gimnázium vagy a Leövey Klára Gimnázium jó lenne ilyen pontokkal.

2015. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok esélyed van. Ha jól tudom 109 pont kellett tavaly a szóbelire behíváshoz. Ez azt jeletni, hogyha 50 pont a vitt jegyeid akkor is csak 95 pont ez. És mint láttod neked a max pontod sem 50, bár a tavalyi jegyeket nem írtad le. Még ha le is megy a ponthatár nem gondolom hogy ennyire lemenne hogy legyen esélyed.
2015. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint a vitt pontod nem 50.
2015. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem írtam le pár tantárgyat Történelem:4 Média:5D Technika:5 rajz:5

tudom hogy némelyik nem is annyira fontos de legalább annyival több pontom van és a napokban voltunk óvni és két pontot nem

kaptam meg szóval 47 pontom van ..nem nagy siker de jobb mint a semmi :(

2015. jan. 29. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán próbáld meg a nyolckerben lévő Vörösmarty Gimit

még -

2015. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!