Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SEGÍTSÉG! Nagyon elrontottam...

SEGÍTSÉG! Nagyon elrontottam a felvételit és 58 pontom lett. A Kölcsey Ferenc Gimnáziumba (Budapesten) szeretnék menni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
7. végén 4,1 volt az átlagom és most is annyi.(a rajzot meg a hasonlókat nem számoltam bele). Lehet még esélyem? :(

2015. jan. 29. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:

szia ismerem a sulikat..relative bekerülhetsz.

én ajánlom szinyei merse pál sulit,átlagod miatt lehet becsuszhatsz még épp.ha nem sikerül attol még ha illedelmesen feloltozol és mondjuk anyukáddal bementek hogy igazgatoval szeretnétek beszélni,és megigéred hogy jól tanulsz ( ami nem nehéz,4es átlagot napi 1 ora ráforditással 9.be szerintemsima) akkor felvesznek

ha nem kölcsey akkor szinyei egyértelmüen!! sok sikert

2015. jan. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik szakra? A sima (ökológiai) szerintem igen, a nyelvszakok neccesek. Mindenképp add be a jelentkezésedet, mert ahogy olvasom sokan írtak az idén gyengébb felvételit, tehát nagy valószínűséggel alacsonyabb lesz a ponthatár.
2015. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kéttanra nem hiszem, de azért próbálkozz, hátha. A simába szerintem igen. Meg talán olasz-angolra is. Sok sikert! Ha sokan írtak gyenge felvételit, akkor még jó lehetsz!
2015. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha angol nyelvielőkészítőre jelentkeznél, biztosan felvesznek. Annakidején 55 pontot írtam és engem is felvettek. Ès abban az évben(tavalyelőtt) ez volt a legmagasabb ponthatárú osztály. (!!!)

Ezévben megváltoztak a felvételi szabályok a Kölcseyben, de ha behívnak és a szóbelid (úgy tudom van) jól sikerül akkor sima ügy...

2015. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egy kicsit megnyugodtam :) A matekkal rontottam el ennyire:/ Igen, van szóbeli angolul, de jól megy az angol úgyhogy attól nem félek annyira:)
2015. febr. 1. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Tavalyi éven 120 ponttól (írásbeli és vitt pontok) hívtak be szóbelire. A felvételi ponthatár 150 pont felett volt. Ha a minimumot vitted és a maximumot érted el a szóbelin (ez nem nagyon fordult elő) akkor van esélyed.

Az idei évben valószínűleg alacsonyabb lesz a ponthatár. A felvételed attól (is) függ), hogy hányan és hányadik helyen jelölték ezt a sulit meg.

2015. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!