Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pataky István Szakközépiskol...

A Pataky István Szakközépiskola milyen iskola?

Figyelt kérdés
Milyenek a diákok,a közösség,a tanárok,a környék??

2015. jan. 30. 13:51
 1/4 anonim válasza:
47%
Jó suli most vagyok 9. es közösséggel nincs baj vannak nagyon nagy forma tanárok,vannak faszok de ez minden iskolában van ilyen de itt többségbena jófej tanárok a jellemzőbbek! :), környékről annyit h nem a legszebb környék dehát most újítják fel de sajnos a lakó közösségen nem tudnak változtatni nem halottam volna lopásról meg ilyenekről de tényleg nem szép az a környék de mint már mondtam most felújították szóval amúgy jó suli! bátran gyere ide! :)
2015. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a sulinak a nyelvi előképzős infóját jelöltem meg. Remélem hogy felvesznek mert egyik ismerősöm is oda jár és ő is kilencedikes.
2016. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
52%
Ne gyere ebbe a suliba.... :O nem eri meg! menj inkabb gimibe az sokkal jobb nekem is azt kellet volna elsonek jelolni... mar banom de te tudod :)
2016. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én most vagyok végzős, holnap ballagok. 5 hosszú évet töltöttem itt és örülök, hogy vége. A tanári kar megoszlik. Vannak akiket szeretünk és akiket nem, de ez mindenhol így van. A diákok a szokásos szaréletű nyomorék kockák, akik az odavezető buszon, a folyosón, órán és ebédnél is csak a Lolról, CSről,meg ilyenekről tudnak beszélni. Eddig a 600 diákból szerintem idén már 8 lány van. A környék? Csak egy szó: Kőbánya!
2016. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!