Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2015-ös központi kinek hogy...

Christov Bernadett kérdése:

2015-ös központi kinek hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Az enyém: magyar 32 pont, matek 10 pont. Sajnos nagyon elszúrtam,mert rettenetesen izgultam. Amúgy humánból mindenből 5-ös vagyok, angolból 4-es, töriből is 5-ös. a matek az sajnos 2-es. Kispesti deákba,vagy a Weöres Gimibe mennék...Elég lesz????
2015. jan. 31. 08:08
 1/7 anonim válasza:

Az enyém magyar 45 pont, matek 25.

Én már ettől azt éreztem, hogy vége az életemnek:D Majd meglátjuk az átlagot.

Sajnos a suliaidról nem tudok nyilatkozni. Sok sikert!

2015. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem összesen 83 pont, a matek 36, a magyar 47. Én a Karinthyba és a Szent Lászlóba jelentkezek.

A Weöresről nem tudok nyilatkozni, de a Deákba lehet, hogy nem vesznek fel. Az ikertesóm is oda jelentkezik, összesen 50 pontot írt, és még így is aggódunk, hogy nem kerül be. De azért sok sikert és ne hagyjon el a remény :)

2015. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 45 magyart, 32 matekot = 77-et írtam. És én is aggódom, mert lehet, ahova jelentkezem, ez sem lesz elég...

A Weöres-be szerintem van esélyed, mert nem annyira erős suli. És talán a Deákba is... De majd meglátjuk. Sok sikert!

2015. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) Háááát tényleg csak reménykedem.Remélem nem csak a központis pontszámok döntenek,hanem a jegyeim,és a szóbelijeim is. Harmadiknak az Octopus Multimédia Intézetet jelöltem meg.Meglátjuk....

Azért még várok további válaszokat is! :)

2015. febr. 1. 06:35
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 44 magyar 36 matek összesen 80pont a Karinthyba jelentkezek
2015. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még javíthatsz a szóbelin -
2015. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A matekot hogy tudtad ennyire benézni
2015. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!