Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valaki, aki a BKF Turizmus...

Van valaki, aki a BKF Turizmus es Vendeglatas szakan tanul? Mi a velemenyetek a dualis kepzesrol?

Figyelt kérdés

Iden erettsegizek es erdekelnenek a tapasztalatok. :)

Koszonom.



2015. jan. 31. 20:40
 1/2 beb123 válasza:
Szia! Én a BKF-en tanulok emberi erőforrás szakon,de nagyon sok ismerősöm van turizmuson, de eddig rosszat nem hallottam tőlük. Az első félévekben nagyon sok közös tantárgyunk van, így nyugodtan mondtam,hogy egyáltalán nem vészes. Szakosodni pedig a 4. félévtől tudsz, [link] itt pedig mindent megtalálsz azzal kapcsoltban. Ha megnézed a weblapot ott a duálisról is mindent megtudsz, csak annyit mondok,hogyha most kezdeném biztos, arra a képzési formára jelentkeznék.
2015. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
A duális képzés nem jó ötlet. Egyetlen cég dolgaiba tanul bele a hallgató és jóval kevesebb időt tölt az egyetemen valódi tudás megszerzésével, így kiszolgáltatott, betanított "szakember"lesz nem pedig szakmájának tudós művelője. A duális képzéssel rövid távon hasznos tudást lehet szerezni, vagyis annak gyakorlatát, hogy hogyan csinálják azt ma. Egy nemzetközileg is versenyképes diplomás szakembertől azonban azt várják el, hogy szakértője legyen annak is, ahogyan 5-10 év múlva kellene majd működnie a dolgoknak. Ezt viszont csak egyetemen lehet megtanulni az adott szakma legjobb kutatóitól, fejlesztőitől, innovátoraitól.
2015. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!