Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pte Feek-es koleszosok!...

Pte Feek-es koleszosok! Milyen a kolesz? Mennyi egy honap?

Figyelt kérdés
A masik kerdeseim pedig, hogy ha ide szeretnek menni szeptembertol, de csak 20Km-re lakok a varostol, mennyi az eselye hogy helyet szerezzek? Hogyan mukodnek a dolgok?
2015. febr. 1. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:
A PTE FEEK kolija a Szántó koli. Pár éve az egész fel lett újítva, én még a tatarozás előtt laktam ott egy hónapig, akkor borzalmas állapotok voltak, de most állítólag nem rossz. Az ár olyan 18-22 ezer között lehet pontos összeget nem tudok, mert hála az égnek nem ott lakom. Egyébként a FEEK kampuszával egybe van építve, gyakorlatilag egy épület a kettő, tehát nem kell messzire menni "suliba". Az egész kollégium legnagyobb hátránya pont az, hogy a FEEK lakja, akik meglátásaim szerint, primitív, ostoba, műveletlen bunkók, akik képtelenek ember módjára viselkedni. Életemben soha sehol nem tapasztaltam olyan szintű primitívséget, és szellemi nihilt, mint amikor ott laktam azok között az állatok között, mondjuk ha te is FEEK-es leszel, akkor jól el fogsz dagonyázni a primitívség és erkölcstelenség ingoványában, no meg az alkohol és ganjagőzben. A FEEK a PTE szégyene.
2015. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!