Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óvónőképző alkalmassági...

Óvónőképző alkalmassági vizsgán kizáró ok hogy középiskolai tanulmányaim utolsó két évéből az egyiken teljes felmentésem volt testnevelésből?

Figyelt kérdés
Az alkalmassági vizsgát leíró szövegben kizáró okként nevezik meg többek közt azt is, ha valakinek a középiskolai tanulmányai utolsó két évében testnevelés alóli teljes felmentése volt. Én tavaly voltam teljes körű felmentett ami a bizonyítványomba is bekerült, idén viszont már tesizik. Ettől függetlenül jelentkezhetek, vagy már az egy év kihagyás miatt is kizárhatnak?

2015. febr. 1. 20:13
 1/2 anonim válasza:

Én Szegedre járok óvodapedagógia szakra, nem rémlik, hogy a tesi eredmények számítottak volna. Az alkalmassági vizsgán volt tesis rész, elég kemény volt, sok embert kiszórtak, de szerintem teljesíthető.

Szerintem attól még bekerülhetsz. Mindenképp jelentkezz, egy próbát megér

2015. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. febr. 4. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!