Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány százaléktól engednek át...

Hány százaléktól engednek át pótvizsgán? Tesiből? Földrajzbol? Tesiből az egészet meg kell csinálnom ami rajta wan a papíron "vizsga anyaga" címen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Na most egy kicsit elbeszélgetek veled.

Áruld már el nekem, hogy testnevelésből, a világ legkönnyebb tantárgyából hogy tudtál megbukni?

Gondolom nem ülsz tolószékben, és nincs a lábad szilánkosra törve, sőt már egy törött karért is felmentést adnak, és megértőek a tanárok. Nembeszélve arról hogy nemegyszer nem volt kedvem tesizni, és bevette a tanár ugyanazt a mesét párszor hogy fáj a hasam, a fejem, a lábam, szédülök, vagy csak mots gyógyultam meg.

Ugye csak röhögtetsz ezzel a tesi pótvizsgával?

Fogod magad és szépen elmész, futsz 3 kört, nyomsz 10 fekvőtámaszt, 10 felülést, bukfencet, ha már belemelegedtél, akkor jöhet egy gimnasztika, és a finálé meg az ugrálókötél vagy egy kapura dobás kézivel.


Földrajz?

A földrajt tök könnyű tárgy, csak ha nem állnál úgy hozzá hogy kinemszarjale, akkor lehetne egy biztos 4-esed. Na jó, 3-asod. :D

Na de most komolyan, egy normális földrajz tanár kérdez elméletet, topográfiát, és ha jókedvében van, akkor szorgalomból ad 5-ösöket, pl. térképszertár felelősi munkákért. De az is elég, ha egy kettesre kihoznád a témazárókat, a topit minimum 4esre, és ha meg 1-2 anyagot bemagolsz, akkor élsz ezzel és mész ki felelni, ha a tanár felajánlja azt hogy nem naplóból néz ki felelőket.

Nem tudom ki vagy te, de csak magadat égetted be előttünk, oldal látogatói előtt.

Ui.: Ha még melléirod hogy ének, és számtech, akkor fejberuglak.

2008. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elöször is...már lezajlottak a pótwizsgák...és átmentem!...nem fejmosást kértem hanem segítséget.megbuktam...mert lógtam...ez wan!!
2008. szept. 3. 05:42
 3/5 anonim válasza:

kedves 14.27

nemkell leharapni valaki fejét mert te annyira tréber vagy hogy 5ös vagy földrajzbol.. lehet neked megy, neki meg nem..

ja és igen tesiböl meglehet bukni, ha pl semelyik orán nem dolgozol, és akkor 1eseket kapsz.. de neked ez sztem tul magas!! na üdv..


gratulálok nekd meg hogy átmeltél kérdező:D

2009. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
*stréber
2009. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ! :)
2009. szept. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!