Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki az Óbudai Egyetem gépészmé...

Aki az Óbudai Egyetem gépészmérnöki karán hallgató német nyelven, tudna egy két személyes tapasztalatot megosztani?

Figyelt kérdés

Aki az Óbudai Egyetem gépészmérnöki karán hallgató német nyelven, tudna egy két személyes tapasztalatot megosztani ?


Jövőre érettségizek és most láttam,hogy viszonylag kevés ponttal is be lehet ide kerülni.(260)Már nagyon régóta beszélek németül van egy középfokúm(tudom ez nem sokat jelent)de apróbb nyelvtani hibákkal folyékonyan tudok beszélni. Láttam,hogy idén mindössze 17 embert vettek fel az lenne a kérdésem,hogy ennyire nehéz lenne ? Valaki aki tud legyen szíves meséljen róla :)



2015. febr. 2. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

:))

Tavaly 260-al lehetett bekerülni. Jövőre már csak 300-al.

2015. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokan magyar nyelvüre mennek, teljesen átlagos ez a szám. BME-n is kb. 40-50-en vannak ezen a képzésen. Nyílván nehéz, mint általában minden mérnöki kar, de ez nem meglapő.
2015. jún. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!