Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik jobb...

Szerintetek melyik jobb gimnáziumba lenne esélyem így bejutni? SOS!

Figyelt kérdés

-75 pontos felvételi

-hetedik év végén 3,2-es átlag

-nyolcadik év végén 4,6-os átlag

Lenne esélyem a Berzsenyibe vagy a Szent Lászlóba?(Budapest)


2015. febr. 3. 15:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* A HETEDIK ÉV VÉGI ÁTLAGOM 3,6 NEM 3,2!
2015. febr. 3. 16:51
 2/12 A kérdező kommentje:
* nyolcadik FÉL ÉVKOR 4,6-os átlag
2015. febr. 3. 16:52
 3/12 anonim ***** válasza:
A Szinyeibe, Vörösmartyba
2015. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A Berzsenyibe nincs esélyed, mert nem csak a

nyolcadikos átlag számít

2015. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Kölcsey Ferencbe szerintem van esélyed és jó suli. A Szent Lászlót megkérdőjelezném... próbáld meg, mert a felvételid elég jó, de az hetedikes átlag... A Berzsenyire is csak azt tudom mondani, hogy próba szerencse, de nem vagyok benne biztos.

(Lehet, hogy csak az én tanáraim és szüleim hülyék és paranoiásak, meg elhisznek mindenféle rémhírt, de azt mondják, hogy a Lászlóhoz és a Berzsenyihez hasonló erős sulikban nem éppen előny, ha van hármasa a bizonyítványban az illetőnek, és mindkettőhöz kell a hetedikes bizi azt hiszem. Én épp e miatt mellőztem a Szent Lászlót, bár nem volt hármasom, de ez nekem túl szigorúnak tűnt. XD)

2015. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hát szerintem a Debreceni Református Kollégium Gimnáziumába lenne esélyed bár az nem Budapest... Vagy a Dóczyban az is jó suli!
2015. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Anna :""DDDDD
2015. febr. 4. 17:07
 8/12 anonim válasza:
Anna? az ki a..?:"DD én fiú vagyok nem Anna:DD
2015. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és ha valaki esetleg tudna ajánlani még gyorsan valami jobb gimit, örülnék neki. :))
2015. febr. 4. 17:09
 10/12 A kérdező kommentje:
Anna pszt, ez fontos. :D
2015. febr. 4. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!