Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kérdésem annyi lenne, hogy...

Kérdésem annyi lenne, hogy szerintetek felvennének engem a Váci közgazdasági suliba 138 összponttal?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 18:40
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is ennyi pontom van,a tanáraim azt mondták hogy a 4,3 átlagommal biztosan felvesznek oda.Melyik tagozatkód?Én a 02 és a 03.Ha a matekra, ott azt hiszem 130 ponttól már felvesznek embereket.
2015. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A 02-es lenne a legjobb, utána jelöltem a 03-at
2015. febr. 23. 14:51
 3/5 anonim válasza:
Biztosan bejutunk, a 02 tagozatkódná 125 korul van a ponthatár.Mikor mész szóbelire?
2015. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A 03-as kóddnál van angol szóbeli kedden megyek.
2015. febr. 27. 15:56
 5/5 anonim válasza:
A 9. Sorszamu vagyok, egyaltalan nem volt annyira nehez a szobeli.Eloszor magadrol kerdeztek es a hobbijaidrol,aztan pedig huztal egy szamot, majd az alapjan kaptal egy temakort(Én a Suli temakort huztam, vagy az Utazast, mert az angliai diakok cserediakprogramjarol szolt, arrol hogy milyen nyelveket tanulnak, es hogy ezaltal ezekkel az orszagokkal is megismerkednek.)A lapok hatuljan volt ket kep, arrol is mondtal egy-ket mondatot,szóval ennyi volt.
2015. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!