Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi volt a lergbizarabb általán...

Mi volt a lergbizarabb általános iskolás élményetek?

Figyelt kérdés
Tehát főeg a besza-, behu-, WC történetek jöhetnek ide, de természetesen más is.

2015. febr. 5. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszer beragadtam az iskolai wc-be. Nem nyílt ki a retesz, segítségért kellett kiabálnom. Na hát ott aztán volt majdnem minden, besza, behu, meg amire te kíváncsi vagy. De aztán a takarítónő kiengedett a portás segítségével.
2015. febr. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

-osztalytars a farsangi bulibol ki lett dobva, majd az elsore visszamaszott az eresz csatornan es a tanar laba ele esett be az ablakbol.

-a kemia szertarbol lopott sosavval ontoztuk a terem novenyeit.

-egy 6mm-es pisztollyal lovoldoztunk az osztalykirandulason ures sorosuvegekre egy pecsi kozparkban.

2015. febr. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

értem, nálam ilyenek voltak:

- Egy osztálytársunk rendszeresen székletvisszatartási nehézségekkel küzdött. Egyik órán mikor odanéztem, láttam, amit benyúl a nadrágjába, kivesz valamit és becsomagolja a tízórai szalvétájába. Szünetben aztán megnéztük egy másik osztálytársammal, hogy mit is tett be a padba: hát gondolom sejtitek, kaka volt a szalvétában.


- Másik élményem az volt, hogy sosem járt senki a napköziben a WC-be nagydolgát végezni, csakis kisdolog volt a szokás. Egyszer azonban nagyon rámérett a szükség és elmentem a WC-re. Ahogy ott üldögélek egyszercsak egy cigány csak rámnyitotta az ajtót. Kértem ne zavarjon, de erre elkezdte csapkodni az ajtót, jó hangosan becsapta, újra és újra, majd elszaladt. Mire visszaértem a napközis terembe a tanár felelősségre volt, hogy miért csapkodtam a WC-ben az ajtót. Mire mondtam, hogy XY kulagép volt az. aki az ajtót hangosan csapkodta. Erre a tanár megszégyenített, hazugnak nevezett, hiszen az XY már akkor beárult, mielőtt még visszaértem volna a tanterembe. Hát ez volt az én WC-s történetem.

- A harmadik még az volt, amikor osztálykiránduláson az egyik osztálytársunk bekakilt. Eleinte csak az iszonyú bűzt éreztük. Mikor aztán megérkeztünk a Bazilikába, már a kísérő tanárnőnek is feltűnt az iszonyú bűz, ezért mindenkinek megvizsgálta a nadrágját, így hamar kiderült, hogy ki a tettes. Elküldte szegény gyereket egy WC-be, hogy mossa ki a nadrágját és az alsóneműt. Egy osztálytársammal kísértük el szegény megszégyenült kulagép osztálytársunkat. Valamilyen csillagvizsgáló is volt a közelben, ahol állítólag voltak WC-k is, és ahogy mentünk fölfelé a csigalépcsőn, egyre több kaka-darabka tűnt elő a lépcsőfokokon. A lefelé igyekvő kirándulók az ajándék prospektusokkal és füzettel legyezgették az arcukra friss levegőt, olyan büdös volt a szűk folyosón. Végre rábukkantunk a WC-re, azonban víz nem folyt a csapból, mert el volt romolva. Ezért aztán a gyerkőc a WC kagylóban kezdte el kimosni az alsóneműjét. Osztálytársam nagyon segítőkész akart lenni, ezért látva hogy a kevése víz a kagylóban már eléggé barnásra színeződött, meghúzta a kart. Mire aztán szegény osztálytársunk elkerekedő szemekkel kapott az alsóneműje után, annak híre hamva sem maradt, szépen eltűnt a nagyvárosi csatornák útvesztőjében.

2015. febr. 5. 03:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettőt még el is hittem volna amíg nem olvastam a harmadikat
2015. febr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akár hiszed akár nem, mindhárom velem történt meg :D
2015. febr. 5. 10:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a wc-ben a már megszokott kaki alapú falfirkák. Mindig nehezen gondoltam bele, hogy valakinek nem volt wcpapírja, ezért az ujjával szedte ki a maradékot és a falra vakolta fel...
2015. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jah igen, ilyet én is láttam az ált iskola kinti WC-jében. Ott esett meg egyszer, hogy egy napközis társammal kitaláltuk, hogy egy nagy követ dobjunk le a pottyantós budiba. Le is dobta a követ, majd fülelt felette, hogy mikor csobban, elég későn csobbant, és bólogatott hevesen, hogy ez igen, ez tényleg mély, nem lenne jó belesni, vagy akárcsak a karórát, nyakláncot beejteni, de a fejét nem húzta el... Ekkor jött ugyanis a placcs, amit a nagy kő felküldött a kis lukba, és beterítette a napközis társam pofázmányát, így egy kulagéppé változtatva azt, majd szaros pofával engem kergetve akart felelősségre vonni, amiért ezt az egészet kitaláltam.
2015. febr. 5. 11:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Valaki szarral összekente a wc ajtót. Kb. 1.hétig volt szaros senki nem takarította le,utána valaki kitörte az ajtót szóval mostmár csak egy függöny van a helyén....már lassan fél éve. Még általánosban minden osztálynak volt egy kabát tároló szekrénye, egyszer valaki belehányt a miénkbe. Hiába takarították ki jó pár napig bűzölgött.
2015. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
fú, ez tényleg durva, broáf
2015. febr. 7. 07:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk egyszer szünetben bezártak egy gyereket a földrajzszertárba, és amikor a tanár kérdezte, hogy hol van, a többi azt mondta, hogy hazament. De óra végén kiderült a disznóság, amikor a hetes levitte a térképet, és vele ment a tanár is. Ez az egyik párhuzamos osztályban történt, nem a miénkben, csak hát az ilyesmi elég gyorsan terjed.

Osztályfőnökit kapott mind a négy, a két hetes, mert ők voltak megbízva a szertárkulccsal, még egy gyerek meg az, akit bezártak.

2017. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!