Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Ügyvédnek készülök. Irodalomból és töriből 5 -ös vagyok de nyelvtanból csak4 A helyesírásom elég gyatra és az olvasás nem a kedvenc időtöltésem tudom ez nem egy pozitív hatás h valaki ügyvédnek készül de úgy gondolom az akaraterőn sok múlik.Jövőre fakultációka kell felvennem úgy gondolom a magyar és a töri nélkülözhetettlen ehhez a szakmához.Ebből a kettőből kellene emelt érettségit tennem majd. Meséltek nekem kicsit hogy milyen az emelt magyar és töri?Tényleg olyan sokat kell olvasni és tényleg olyan nehéz?mi kell hozzá kitartás?Mivel másabb a középszintűnél?

2015. febr. 5. 17:41
 1/1 Anthony006222 válasza:
Tévedsz mert nem kell két emelt érettségi. Ha jogra szeretnél menni ahhoz egy emelt történelem és egy középszintű magyar/idegen nyelv érettségi kell.
2015. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!